Konec roku se sebou přináší pocity bilancování, takže i my tak trochu podlehneme – opravdu jen trochu. Rok na 2016 pro ROOFIX znamenal start v oboru záchytných systému. Vkročili jsme do nových vod, s čímž byla spojená velká náročnost v začátcích. Výroba byla a zřejmě asi i bude nadále tím jednodušším prvkem v celém procesu. Tím největším oříškem bylo najít pro naše produkty odběratele. Obchodní síť jsme začínali budovat z nuly, což odsouvalo míru obchodovatelnosti produktů. Zaseté úsilí jsme začali sklízet až v posledním kvartále roku 2016.

Do budoucna doufáme, že nastavená laťka, naše vize, přístup k práci a rostoucí trend bude pokračovat – uděláme pro to maximum. Velké poděkování patří všem, kteří se na celém konceptu ROOFIX podíleli a obětovali nemálo přírodní barvy svých vlasů směrem k barvě šedé. Poděkování patří i všem obchodním partnerům, kteří se s námi v roce 2016 spojili a prožili s námi realizace záchytných systému pro jejich stavby. Těšíme se na další spolupráci.

Kategorie: Roofix

BJK Group

Jsme skupina lidí, kteří mají touhu tvořit a věci měnit a posunovat kupředu. Inspiruje nás radost ze života, chceme objevovat, chceme inovovat, chceme do života sobě i ostatním přinášet kus osobního umění, nápady, idee. Směřujeme k jednoduchosti a kráse bytí. Šlapeme si vlastní nové cesty, tak myslíme a žijeme...